Переможці I туру Львівської міської Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій Lviv IT Challenge-2020

Місце Прізвище Ім'я Навчальний заклад Клас Бали Час
1 Мідик Богдан Ліцей № 2 ЛМР 10 9 488
2 Ядельський Артем Львівський фізико-математичний ліцей 11 9 501
3 Руденко Єкатерина Ліцей № 6 ЛМР 7 9 688
4 Голополосов Віталій Львівський фізико-математичний ліцей 10 9 694
5 Мінєєва Дар'я Ліцей "Львівський" ЛМР 11 9 714
6 Сидор Кирило Ліцей "Львівський" ЛМР 9 9 728
7 Лозинський Сильвестр СЗШ № 9 11 9 785
9 Мурин Віктор СЗШ № 27 9 9 849
10 Ждан Артур Львівський фізико-математичний ліцей 10 9 1553
11 Кузнєцов Макар Львівський фізико-математичний ліцей 10 9 1623
12 Мойсеєнко Владислав СЗШ № 9 10 8 591
13 Беца Дмитро Львівський фізико-математичний ліцей 11 8 793
14 Помазов Артем СЗШ № 42 11 8 832
15 Гембаровський Олег Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської районної ради Львівської області 11 8 928
16 Грицай Христина СЗШ № 13 9 7 560
17 Денисюк Денис Ліцей № 2 ЛМР 9 7 637
18 Василишин Дмитро Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Яворівської районної ради Львівської області 9 7 757
19 Скрипченко Даніїл Ліцей № 52 ім. М. Лобачевського ЛМР 9 7 838
20 Вількош Андрій СЗШ № 9 8 6 587
21 Гончар Марко НВК "Софія" 5 6 723
22 Островський Володимир СЗШ № 65 6 6 1140
23 Харчишин Роман Ліцей № 46 ім. В. Чорновола ЛМР 10 5 187
24 Чайковська Анастасія СЗШ № 13 11 5 280
25 Войчак Катерина СЗШ № 9 11 5 286
26 Білик Тарас Ліцей № 2 ЛМР 11 5 349
27 Марунчак Андрій СЗШ № 9 10 5 385
28 Восковський Ілля СЗШ № 9 9 5 423
29 Копак Юрій Львівський державний ліцей імені Героїв Крут 11 5 453
30 Заєць Вікторія Ліцей № 46 ім. В. Чорновола ЛМР 10 5 460
31 Палій Андрій Ліцей "Львівський" ЛМР 9 5 490
32 Бондарчук Вадим Львівський державний ліцей імені Героїв Крут 9 5 534
33 Яцунова Софія Ліцей № 38 ЛМР 7 5 565
34 Болжеларський Тарас СЗШ № 65 10 5 567
35 Гайдучок Святослав Львівський державний ліцей імені Героїв Крут 11 5 593
36 Литвин Марія Львівська ЗОШ № 74 8 5 608
37 Цікало Денис Львівська ЗОШ № 74 8 5 615
38 Семенюк Олександр Львівський державний ліцей імені Героїв Крут 10 5 717
39 Оглашенний Олександр СЗШ № 9 11 5 726
40 Дмитрович Віктор Львівська ЗОШ № 74 7 5 788
41 Тодосійчук Денис СЗШ № 9 8 5 794
42 Міщанчук Тімур СЗШ № 9 8 5 858
43 Руппа Кирило СЗШ № 9 11 5 870
44 Яремчук Антон СЗШ № 9 11 5 871
* Ткачук Іван СЗШ № 13 9 4 735
* Додатково запрошений у II тур як такий, що розв'язав одну із задач на програмування