Інтернет-олімпіада з історії України. І тур. 8-9 класів.

Наказ

Про проведення І міської учнівської інтернет-олімпіади з історії України

Відповідно до плану роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради на 2017 – 2018 навчальний рік, з метою виявлення обдарованих дітей та розвитку їх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення історї, стимулювання творчого вдосконалення учнівської молоді,

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2017-2018 навчальному році І міську учнівську інтернет-олімпіаду з історії України, відповідно до Положення та Регламенту (додаток 1):

 • I етап (заочний) - 11 лютого 2018 року
 • II етап (очний) – 17 березня 2018 року.

2. Затвердити:

 • склад оргкомітету І міської учнівської інтернет-олімпіади з історії України (додаток 2);

3.3. Директору Навчально-методичного центру освіти м. Львова О.Приставській:

3.1. Забезпечити організаційний та методичний супровід проведення олімпіади, згідно з вимогами Положення та Регламенту (додаток 1).

3.2 Забезпечити обговорення результатів І та II етапів інтернет-олімпіади з історії України на засіданнях районних і міських методичних об’єднань учителів.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на в. о. завідувача сектору розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Браницьку О.В.

Начальник управління освіти З. Довганик

Положення

про міську учнівську інтернет-олімпіаду з історії України

I. Загальні положення

1.1. Міська учнівська інтернет-олімпіада (далі - Інтернет-олімпіада) з історії України є інтелектуальним змаганням учнів, що проводиться з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій.

1.2. Мета Інтернет-олімпіади з історії України - виявлення обдарованих дітей та розвиток їх творчих здібностей, підвищення інтересу до поглибленого вивчення української історії, стимулювання творчого потенціалу учнів.

1.3. Учасниками Інтернет-олімпіади з історії України є учні 8-9 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.

Основними завданнями Інтернет-олімпіади з історії України є:

 • створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова;
 • виявлення обдарованих учнів та розвиток їх природних обдарувань та творчих здібностей;
 • підвищення інтересу до поглибленого вивчення історії;
 • стимулювання інтересу учнів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями.

1.4. Організатором та координатором проведення Інтернет-олімпіади з історії України є управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Навчально-методичний центр освіти м. Львова, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

1.5. Управління освіти ДГП ЛМР ради здійснює контроль за дотриманням вимог цього Положення при проведенні всіх етапів Інтернет-олімпіади з історії України.

1.6. Для організації та проведення Інтернет-олімпіади створюється організаційний комітет.

Оргкомітет:

 • встановлює дату проведення заочного та очного турів Інтернет-олімпіади;
 • забезпечує підготовку та розміщення завдань заочного та очного турів, інструкцій та інших додаткових матеріалів на відповідному сайті;
 • здійснює реєстрацію учасників і координаторів інтернет-олімпіади;
 • визначає порядок нагородження переможців, відзначення учасників інтернет-олімпіади;
 • готує та подає інформацію про проведення й підсумки інтернет-олімпіади.

Члени оргкомітету несуть персональну відповідальність за якість завдань та їх нерозголошення.

Електронна адреса оргкомітету: olimpiada.lp@gmail.com

1.7. Під час проведення інтернет-олімпіади обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

II. Проведення Інтернет-олімпіади з історії України

2.1. Інтернет-олімпіада з історії України проводиться в два етапи:

 • Перший етап (заочний) – 11.02 2018 за допомогою системи онлайн-тестування;
 • Другий етап (очний) – 17. 03. 2018 проводиться на базі НУ «Львівська політехніка».

2.2. Перший етап Інтернет-олімпіади проводиться в заочній формі.

Для участі в інтернет-олімпіаді потрібно зареєструватись з 05.02.2018 до 09.02.2018 року на сайті http://olymp.lpnu.ua, вказавши прізвище, ім'я, клас, навчальний заклад, електронну адресу. Учасники несуть особисту відповідальність за реєстрацію та відповідність наданої інформації.

Перший етап Інтернет-олімпіади відбудеться впродовж одного дня для учнів усіх навчальних закладів міста - 11 лютого 2018 року з 10.00 до 13.00 год. через систему тестування http://olvmp.lpnu.ua.

2.3. Тривалість змагань – 1,5 астрономічних години. У визначений час учасник за посиланням http://olymp.lpnu.ua/o-hi-ua-1round.html відкриває сайт, уважно ознайомлюється із загальною інструкцією щодо виконання завдань та нарахування балів і виконує завдання, беручи до увари, що час, відведений на виконання завдань, обмежений. Учасник може розв’язувати завдання у будь-якій послідовності.
О 13.00 год. система тестування припинить свою роботу і буде сформовано підсумкову таблицю.
Результати першого етапу будуть розміщені з 12.02.2018 на сайті http://olvmp.lpnu.ua .

2.4. Критерії оцінювання результатів: основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана учасником олімпіади. Кількість балів за кожне завдання, порядок нарахування цих балів та додаткові критерії оцінювання результату за рівної кількості балів визначає Оргкомітет і повідомляє на сайті Інтернет-олімпіади. Запрошення до участі в другому етапі Інтернет-олімпіади будуть розіслані на електронні скриньки учасників.

2.5. Другий етап Інтернет-олімпіади проводиться 17.03.2018 в очній формі на базі Національного університету «Львівська політехніка». 12.30 до 14.30 Реєстрація учасників відбувається в день проведення Інтернет-олімпіади з12.30 до 12.55. Переможці другого етапу Інтернет-олімпіади нагороджуються дипломами I, II та III ступенів та призами.

2.6. Правила проведення кожного з турів інтернет-олімпіади та визначення переможців визначаються Оргкомітетом та розміщуються на сайті http://olvmp.lpnu.ua.

2.7. У випадку умисного ушкодження сторінки http://olymp.lpnu.ua, дії які спричинять тимчасове або постійне виведення сайту з ладу, викривлення або знищення інформації, котра знаходиться та розміщена на сайті є підставою для анулювання результатів учасника.

III. Учасники Інтернет-олімпіади

3.1. До участі в Інтернет-олімпіаді запрошуються учні 8-9 класів.

3.2. До II етапу міської Інтернет-олімпіади допускаються учні, які визначаються оргкомітетом згідно з рейтинговою таблицею.

3.3. До місця проведення II етапу Інтернет-олімпіади учні прибувають у супроводі відповідальної особи, маючи при собі учнівський квиток або довідку з навчального закладу з фотографією.

3.4. Учасники Інтернет-олімпіади повинні суворо дотримуватись вимог її проведення згідно з цим положенням, норм і правил техніки безпеки, виконувати рішення оргкомітету, виявляти бережливість у використанні обладнання. У разі порушення цих вимог рішенням оргкомітету вони можуть бути усунені від змагань та дискваліфіковані.

IV. Зміст і структура завдань

4.1. Для учасників пропонуються переважно тестові завдання закритої форми різних типів (завдання з кількома варіантами відповідей, з яких потрібно обрати одну чи кілька правильних; завдання на встановлення відповідності тощо), а також завдання відкритої форми, які дозволяють вільно конструювати відповідь або доповнювати (завершувати) частковий варіант відповіді.

4.2. Кількість завдань та час виконання завдання для учасників Інтернет- олімпіади визнана з Оргкомітет.

4.3. Критерії оцінювання результатів: основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана учасником олімпіади. Кількість балів за кожне завдання, порядок нарахування цих балів та додаткові критерії оцінювання результату за рівної кількості балів визначає Оргкомітет і повідомляє на сайті Інтернет-олімпіади.

V. Громадський контроль

5.1. Оргкомітет Інтернет-олімпіади може залучати до організації та контролю за дотриманням умов проведення Інтернет-олімпіади представників громадських організацій (за згодою). Пропозиції та зауваження представників громадських організацій щодо організації та проведення Інтернет-олімпіади передаються до оргкомітету Інтернет-олімпіади для їх узагальнення та врахування у подальшій роботі.

VІ. Нагородження та відзначення

6.1. Урочиста церемонія нагородження переможців Інтернет-олімпіади відбувається на урочистих заходах, що проходять у місті.

Склад оргкомітету

Міської учнівської інтернет - олімпіади з хімії

Давидчак О.Р. – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету «Львівська політехніка», голова оргкомітету

Сидорено Р.В. – асистент кафедри автоматизованих систем управління Національного університету «Львівська політехніка», заступник голови оргкомітету, відповідальний секретар

Лисейко Я.Б. – к.і.н., асистент кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка»

Члени оргкомітету:

Браницька 0.В. – головний спеціаліст сектору розвитку освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради;

Романишин Ж.І. - методист НМЦО м. Львова

Добрянська Н.С. – методист НМЦО м. Львова