Результати ІІ-го етапу інтернет-оліміпади з англійської мови
8-9 класи

ПІ учасника Навчальний заклад Клас Критерії Загальна кількість балів Місце
Range (vocabulary)
5 points
Accuracy (grammar)
5 points
Fluency
5 points
Social adequacy
5 points
1 Дмитро Гойсак СЗШ№42 9 5 5 5 5 20 І
2 Олена Хома КМДШ 8 5 5 5 5 20 І
3 Кирило Тумоян ССЗШ № 45 8 5 4 5 5 19 ІІ
4 Христина Крегенбільд ССЗШ №93 8 5 4 5 5 19 ІІ
5 Соломія Мазур ССЗШ № 46   5 4 5 5 19 ІІ
6 Назарій Климок СЗШ № 30 9 5 4 5 5 19 ІІ
7 Сергій Писанчин ЛУГГ ім. О. Степанів 9 5 4 5 5 19 ІІ
8 Таїсія Садовська ЛЛГ 9 4 5 5 5 19 ІІ
9 Саша Язєєва СЗШ № 93   4 4 5 5 18 ІІІ
10 Андрій Федун НВК «Школа-садок № 94»   4 5 4 5 18 ІІІ
11 Ростислав Яровик СЗШ № 84 9 4 5 4 5 18 ІІІ
12 Олена Секрета СЗШ № 84   4 4 4 5 17  
13 Діана Нікітіна Садок-школа-ліцей ЕКОЛЕНД 8 4 4 4 5 17  
14 Соломія Ткачук ЛНВК ім.В.Стуса 8 4 4 4 4 16  
15 Юрій Масюк Класична гімназія при ЛНУ ім. І. Франка 9 3 4 3 3 13  
16 Дарина   Пилипчук       СЗШ №42 м. Львів 8 3 3 3 3 12  
17 Валерій Козіцький СЗШ № 68        2 3 3 2 10  
18 Софія    Москаль ЛССЗШ №81 8 2 2 2 3 9  

Результати ІІ-го етапу інтернет-оліміпади з англійської мови
10-11 класи

ПІ учасника Навчальний заклад Клас

Критерії

Загальна кількість балів Місце
Range (vocabulary)
5 points
Accuracy (grammar)
5 points
Fluency
5 points
Social adequacy
5 points
1 Володимир Кучинський   ЛГ "Престиж" 11 5 5 5 5 20 І
2 Софія Мирончук Класична гімназія 10 4 5 5 5 19 ІІ
3 Роман Вовк СЗШ №29 10 5 5 4 5 19 ІІ
4 Нататія Яцюк СЗШ № 46 11 5 5 4 5 19 ІІ
5 Богдан Писко ЛФМЛ   4 4 5 5 18 ІІІ
6 Анастасія  Берегуляк ЛФМЛ  10       4 4 4 5 17  
7 Михайло Пазинюк ССЗШ №2 11 4 4 4 4 16  
8 Надія    Захарчин ЛФМЛ 10 3 4 4 4 15  
9 Анна-Марія Пашук ЛФМЛ 10 3 4 4 4 15  
10 Софія    Ганіткевич СЗШ №24 ім. Марії Конопницької  10 3 4 3 4 14  
11 Оксана  Петришин ЛФМЛ   3 3 3 4 13  
12 Роман  Мисько Ліцей"Інтелект" 11 3 4 3 3 13  
13 Андрій Ленишин ЛФМЛ 11 3 3 3 4 13  
14 Михайло Шершун СЗШ №96 МЖК-1 11 2 3 3 4 12  
15 Анастасія Кухарська ЛНВК Школа I ступеня-гімназія 11       2 3 3 4 12  
16 Юрій Поднєбєсов СЗШ №34 11 2 3 3 4 12  
17 Юрій Калічун ЛНВК "Школа І ступеня-гімназія" 11 3 3 3 2 11