Для проходження олімпіад вам необхідно зареєструватися в системі тестування (якщо ви там ще незареєстровані).
Ваша реєстрація дійсна на всі перелічені в таблиці олімпіади:

Тестування для проходження буде доступним у відповідний день і час

У зв’язку із технічними причинами олімпіади з 8 лютого переносяться на 15 лютого.

Предмет І-й тур час проведення ІІ-й тур
Історія (8-мі і 9-ті класи) 15 лютого 2020 14.00-15.30 04 квітня 2020
Хімія (8-мі класи) 15 лютого 2020 12.00-14.00 21 березня 2020
Математики (7-мі класи) 15 лютого 2020 12.00-15.00 21 березня 2020
Біологія (8-мі класи) 15 лютого 2020 10.00-11.30 28 березня 2020
Фізика (7-мі класи) 15 лютого 2020 10.00-12.00 28 березня 2020
Англійска (8-11 класи) 22 лютого 2020 10.00-12.00(10-11 класи) 15 березня 2020
13.00-15.00 (8-9 класи)
Українська мова (7-мі і 8-мі класи) 29 лютого 2020 10.00-13.00 11 квітня 2020

Детальніша інформація в наказах про проведення олімпіади.

Накази
НАКАЗ №20р Про проведення VІ міської учнівської інтернет-олімпіади з фізики
НАКАЗ №21р Про проведення VІ міської учнівської інтернет-олімпіади з математики
НАКАЗ №22р Про проведення ІV міської учнівської інтернет-олімпіади з української мови
НАКАЗ №23р Про проведення V міської учнівської інтернет-олімпіади з хімії
НАКАЗ №24р Про проведення ІІ міськрї учнівської іентернет-олімпіади з історії
НАКАЗ №25р Про проведення V міської учнівської інтернет -олімпіади з біології
НАКАЗ №26р Про проведення VІ міської учнівської інтернет-олімпіади з англійської мови

Перелік учасників 2-го туру з


Математика

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/20,00
Гук Олег 2 години 50 хв 20,00
Чопик Мар'яна 58 хв 58 сек 20,00
Яцишин Роман 1 година 36 хв 20,00
Кузь Орест 57 хв 20 сек 20,00
Скрипченко Діана 1 година 4 хв 20,00
Підставський Назарій 25 хв 13 сек 20,00
Толочанов Максим 1 година 1 хв 20,00
Старак Марко 58 хв 53 сек 20,00
Пригода Надія 14 хв 10 сек 20,00
Кондрат Юля 51 хв 30 сек 20,00
Доманський Данило 1 година 43 хв 20,00
Трухан Уляна 42 хв 9 сек 20,00
Пенський Ерік 2 години 20,00
Шенюк Назар 17 хв 53 сек 19,00
Лукасевич Микола 15 хв 23 сек 19,00
Кобець Ольга 2 години 2 хв 19,00
Руденко Єкатерина 1 година 36 хв 19,00
Думін Давид 1 година 25 хв 19,00
Козак Марта 23 хв 51 сек 19,00
Ярошенко Владислава 1 година 30 хв 19,00
Цюрик Єгор 57 хв 3 сек 19,00
Левус Марта 2 години 8 хв 19,00
Губик Олена 2 години 7 хв 19,00
старостенко настя 4 хв 23 сек 19,00
Пилат Софія 34 хв 28 сек 18,00
Соболевський Тадей 35 хв 27 сек 18,00
Зенков Михайло 1 година 28 хв 18,00
Федуняк Степан 41 хв 11 сек 18,00
Дромбінська Аріна 2 години 29 хв 18,00
Пасічник Ростислав 5 хв 26 сек 18,00
Лемех Андрій 21 хв 13 сек 18,00
Вереснюк Захар 21 хв 10 сек 18,00
Бобиляк Максим 2 години 34 хв 18,00
Ковальчук Роксоляна 15 хв 56 сек 18,00
Стець Марта 2 години 6 хв 18,00
Яцунова Софія 1 година 10 хв 18,00

Хімія

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/45,00
Маркевич Дмитро 1 година 7 хв 44,20
Іватьо Юлія 41 хв 51 сек 43,20
Кравчук Андрій 1 година 31 хв 42,00
Стець Марта 37 хв 25 сек 42,00
Мансур Сара 1 година 6 хв 39,20
Левус Любомир 1 година 31 хв 38,00
Желізко Анастасія 1 година 19 хв 38,00
Фечан Катерина 1 година 59 хв 34,00
Кравчук Марія 1 година 32 хв 34,00
Боднар Соломія 1 година 59 хв 34,00
Воробйова Ніна 1 година 36 хв 33,40
Бабюк Анна 1 година 18 хв 33,00
Онисько Юліана 1 година 34 хв 33,00
Басалига Анастасія 1 година 30 хв 33,00
Козій Наталя 1 година 55 хв 32,00
Салдан Оксана 1 година 36 хв 32,00
Сидор Дмитро 1 година 29 хв 31,00
Матвіїв Валерій 1 година 16 хв 31,00
КОВАЛЬ ВІКА 1 година 59 хв 30,00
Жук Ірина 1 година 34 хв 30,00
Хром'як Володимир 1 година 58 хв 29,00
Мазуркевич Ірина 1 година 40 хв 28,80
Шувар Михайло 1 година 54 хв 28,00
Гентош Марія 1 година 48 хв 27,20
Патинок Маркіян 1 година 59 хв 27,00
Пилипців Роман 1 година 42 хв 26,60
Гринечко Катерина 1 година 52 хв 26,00
Андрій Бала 1 година 58 хв 25,00
Алексеєнко Ярина 1 година 43 хв 24,00
Феськова Анастасія 1 година 38 хв 24,00
Мануйлик Марко 1 година 59 хв 23,00
Копач Настя 1 година 10 хв 23,00
Білик Анастасія 1 година 34 хв 23,00
Городисський Нікіта 41 хв 4 сек 23,00
Карвацька Роксолана 1 година 43 хв 23,00

Фізика

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/100,00
Марущак Данило 56 хв 43 сек 90,00
Божик Вікторія 1 година 41 хв 90,00
Зенков Михайло 1 година 8 хв 90,00
Шевченко Таїсія 1 година 4 хв 90,00
Чайка Артем 1 година 8 хв 90,00
Коваль Ігор 1 година 51 хв 90,00
Підставський Назарій 1 година 39 хв 80,00
Думін Давид 1 година 28 хв 80,00
Старак Марко 1 година 51 хв 80,00
Руденко Єкатерина 1 година 18 хв 80,00
Пасічнюк Марко 1 година 46 хв 80,00
Писаренко Вадим 1 година 18 хв 80,00
Михайло Білоусов 1 година 8 хв 80,00
Наконечний Дмитро 36 хв 27 сек 80,00
Гончарук Вікторія 1 година 47 хв 80,00
Толочанов Максим 43 хв 4 сек 80,00
Рудько адам 29 хв 36 сек 80,00
Ігнатюк Михайло 1 година 24 хв 80,00
Софія Ігнатюк 1 година 23 хв 80,00
Жук Віталій 1 година 44 хв 80,00
Синиця Петро 1 година 59 хв 70,00
Руденок Ростик 1 година 41 хв 70,00
Гончар Данило 48 хв 42 сек 70,00
Томчук Даниїл 57 хв 33 сек 70,00
Рущак Катерина 2 години 70,00
Рачкевич Яна 1 година 32 хв 70,00
Заболотна Анастасія 1 година 55 хв 70,00
Сувало Анна 1 година 15 хв 70,00
Шайда Юрій 1 година 46 хв 70,00
Глущенко Артем 1 година 57 хв 70,00
Бобиляк Максим 1 година 30 хв 70,00
Кобилецький Володя 1 година 15 хв 70,00
Воськало Іванна 1 година 18 хв 70,00
Дудчак Володимир 28 хв 34 сек 70,00
Ільків Софія 42 хв 15 сек 70,00
Притула Дарина 1 година 31 хв 70,00
Козій Наталя 59 хв 17 сек 70,00
Ярема Софія 1 година 12 хв 70,00
Запісоцька Юстина 45 хв 52 сек 70,00
Оленюк Віктор 1 година 23 хв 70,00
Яцунова Софія 58 хв 3 сек 70,00
Петлюк Максим 43 хв 8 сек 70,00
Гасинець Анастасія 16 хв 38 сек 70,00

Біологія

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/100,00
Ящишен Анастасія 34 хв 35 сек 86,75
Боднар Соломія 1 година 27 хв 78,25
Кисців Каріна 1 година 21 хв 78,25
Гвоздик Іванна 57 хв 23 сек 72,25
Петрусь Ярослав 1 година 24 хв 71,00
Коваль Максим 1 година 19 хв 71,00
Врецьона Марта 1 година 19 хв 68,00
Zabrodska Anastasiia 1 година 9 хв 66,25
Малерик Марія 56 хв 36 сек 63,25
Шоробура Христина 59 хв 30 сек 62,50
Вільха Олена 54 хв 37 сек 61,25
Дзюбенко Яромила 1 година 4 хв 60,75
Фостяк Юліана 30 хв 10 сек 60,25
Шаравара Андрій 1 година 11 хв 59,50
Соколюк Маркіян 1 година 8 хв 58,50
Лапчук Вікторія 1 година 57,25
Ходновська Інна 1 година 7 хв 55,58
Нєвєдров Maксим 1 година 3 хв 55,58
Салдан Оксана 31 хв 15 сек 55,50
Гав'юк Андрій 1 година 9 хв 54,25
Фик Яна 56 хв 3 сек 54,00
Кухарська Василина 1 година 19 хв 54,00
Федун Наталія 36 хв 31 сек 54,00
Росолянка Роксолана 1 година 24 хв 53,50
Зелінський Діма 1 година 12 хв 53,50
Наконечна Власта 50 хв 15 сек 53,00
Шувар Михайло 1 година 25 хв 53,00
Мартин Марія 1 година 3 хв 53,00
Тютюнник Анна 1 година 16 хв 51,75
Бабюк Анна 34 хв 10 сек 51,50
Кусмина Магдалина 1 година 29 хв 51,00
Воробйова Ніна 50 хв 42 сек 51,00
Савка Богдан 1 година 1 хв 50,50
Сисин Данило 1 година 11 хв 50,50
Вашкевич Марта 1 година 3 хв 50,08
Дерефінка Святослав 1 година 22 хв 50,00
Запотічна Юлія 17 хв 21 сек 50,00

Англійська В1 8-9 класи

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/76,00
Кубрик Анастасія 33 хв 25 сек 75,00
Сисин Данило 39 хв 27 сек 75,00
Сумик Марта 26 хв 43 сек 74,00
Задорожна Роксоляна 43 хв 12 сек 73,00
Пасєка Тетяна 39 хв 41 сек 73,00
Баб'як Назар 1 година 28 хв 72,00
Брик Михайло 34 хв 22 сек 72,00
Колток Ангеліна 42 хв 4 сек 72,00
Руденко Єкатерина 35 хв 41 сек 72,00
Сєра Вікторія 1 година 15 хв 72,00
Соломія Могиляк 45 хв 35 сек 72,00
Вінявська Каріна 1 година 29 хв 71,00
Дем'янчук Яна 58 хв 7 сек 71,00
Лижанський Максим 1 година 37 хв 71,00
Ненчук Роман 45 хв 71,00
Філатова Вероніка 47 хв 30 сек 71,00

Англійська В2 8-11 класи

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка/67,00
Вергун Вікторія 1 година 32 хв 60,92
Кубрик Анастасія 1 година 17 хв 60,46
Возняк Владислав 1 година 17 хв 59,69
Дмитришин Михайло 1 година 44 хв 57,05
Гретчак Надія 1 година 1 хв 56,46
Сайкевич Діана 1 година 3 хв 56,17
Вантух Софія 1 година 58 хв 55,92
Матюшко Марія 1 година 21 хв 55,17
Секрета Олена 1 година 28 хв 55,05
Яровик Ростислав 51 хв 28 сек 54,92
Руденко Єкатерина 1 година 43 хв 54,53
Сайкевич Богдан 9 хв 52 сек 54,40
Мазур Соломія-Анна 1 година 8 хв 54,30
Василюк Вероніка 1 година 15 хв 52,69
Дзябка Олена 45 хв 5 сек 52,07
Мінєєва Дар'я 1 година 26 хв 51,10

Українська мова 7 клас

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка
Споляк Іван 43 хв 46 сек 24
Гурська Соломія 47 хв 35 сек 23
Доманський Данило 1 година 31 хв 23
Кузик Орест 27 хв 46 сек 23
Машталер Софія 1 година 38 хв 23
Іванченко Ігор 47 хв 32 сек 22
Крук Софія 2 години 3 хв 22
Щербан Ярина 1 година 8 хв 22
Кащук Анастасія 1 година 3 хв 21
Кривейко Божена 22 хв 43 сек 21
Кузь Орест 47 хв 48 сек 21
Михайло Білоусов 23 хв 38 сек 21
Бордун Христина 48 хв 47 сек 20
Бріскін Андрій 1 година 22 хв 20
Грициндишин Вікторія 2 години 21 хв 20
Дарія Масляк 2 години 4 хв 20
Марчук Андрій 34 хв 38 сек 20
Мошора Соломія 44 хв 15 сек 20
Палій Анастасія 28 хв 8 сек 20
Творидло Анастасія 48 хв 22 сек 20
Чабан Ангеліна 42 хв 12 сек 20
Яворський Євген 1 година 32 хв 20
Блонський Владислав 1 година 14 хв 19
Вуйко Дмитро 44 хв 49 сек 19
Іванчук Вероніка 58 хв 21 сек 19
Камінецький Олександр 31 хв 52 сек 19
Кириленко Влад 1 година 19
Крамченко Богдана 29 хв 19 сек 19
Лукасевич Микола 44 хв 32 сек 19
Лучечко Марія 1 година 40 хв 19
Медвідь Олексій 1 година 1 хв 19
Пакош Наталя 42 хв 20 сек 19
Руденко Єкатерина 40 хв 35 сек 19
Туркало Максим 31 хв 34 сек 19
Чопик Мар'яна 1 година 10 хв 19
Божик Вікторія 31 хв 28 сек 18
Джуман Яна 1 година 30 хв 18
Жукевич Павло 44 хв 54 сек 18
Калітовський Богдан 1 година 32 хв 18
Карпяк Даринка 12 хв 6 сек 18
Лещишин Лілія 1 година 56 хв 18
Маланич Яна 15 хв 19 сек 18
Панчишин Тетяна 2 години 5 хв 18
Соболевський Тадей 38 хв 32 сек 18
Стеців Максим 45 хв 59 сек 18
Трухан Уляна 38 хв 47 сек 18
Хільчук Діана 29 хв 2 сек 18
Чайка Артем 46 хв 14 сек 18

Українська мова 8 клас

Прізвище Ім'я Затрачений час Оцінка
Боднар Соломія 44 хв 53 сек 23
Гурська Соломія 44 хв 56 сек 22
Комарницький Святослав 1 година 43 хв 21
Сірська Марія 1 година 11 хв 21
Сєра Вікторія 59 хв 36 сек 20
Волошин Діана 1 година 5 хв 19
Гадомська Анастасія 46 хв 21 сек 19
Кернер Олена 57 хв 58 сек 19
Паніна Ольга 20 хв 5 сек 19
Векляк Марія 1 година 18 хв 18
Гащук Анна 35 хв 20 сек 18
Леськів Роман 2 години 30 хв 18
Мандзій Тарас 41 хв 44 сек 18
Ненчук Роман 51 хв 48 сек 18
Сисин Данило 37 хв 25 сек 18
Гринечко Катерина 50 хв 2 сек 17
Дорош Оля 44 хв 29 сек 17
Думанський Дмитро 1 година 9 хв 17
Іванько Наталія 1 година 26 хв 17
Іватьо Юлія 2 години 5 хв 17
Коваль Надя 1 година 47 хв 17
Козак Данило 18 хв 45 сек 17
Кухарська Василина 1 година 28 хв 17
Лебідь Діана 1 година 42 хв 17
Магінський Олексій 33 хв 16 сек 17
Панченко Андрій 1 година 5 хв 17
Феськова Анастасія 1 година 1 хв 17
Васюта Роксолана 46 хв 33 сек 16
Гащук Арсен 35 хв 24 сек 16
Дубовіч Андрій 20 хв 12 сек 16
Заморило Мар'яна 45 хв 51 сек 16
Кирчей Юрій 1 година 4 хв 16
Лотоцька Дарина 37 хв 56 сек 16
Мазурчак Любов 20 хв 12 сек 16
Соболь Марко 1 година 3 хв 16
Фіцик Мілена 26 хв 12 сек 16